Nadchodzące wydarzenie
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund
Nadchodzące wydarzenie
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

Nasza oferta

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Współpracujemy z firmą nagłośnieniową SK-AUDIO. Zajmuje się ona profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. Od 2005 roku obsługuje imprezy plenerowe, koncerty, festyny, dyskoteki, wesela, studniówki, bankiety, konferencje, prezentacje. Doświadczona ekipa z wielkim zaangażowaniem i pasją realizuje powierzone zadania. Wielokrotnie udowodnili, że są w stanie wykonać rzeczy niemożliwe dla innych.

Bardzo ważnym elementem organizacji imprezy, szczególnie zamkniętej, jest jej odpowiednie zabezpieczenie. Oferujemy wysokie barierki, służące do ogrodzenia terenu imprezy.  Są bardzo stabilne i wytrzymałe, posiadają betonowe podstawy, które stanowią dodatkowe wzmocnienie konstrukcji. Dodatkowo dysponujemy niskimi barierkami służącymi do odgrodzenia sceny oraz widowni – lekkimi lub ciężkimi zaporowymi.

Nieodzownym elementem każdej imprezy plenerowej jest zapewnienie zaplecza gastronomicznego dla widzów. Na Państwa życzenie możemy polecić firmę kateringową, która sprosta nawet największej liczbie uczestników imprezy. Jeśli impreza odbywa się w terenie otwartym możemy zapewnić również toy-toye.

Czymże jest impreza bez widzów – bardzo ważne jest, aby w odpowiednim czasie dotrzeć do potencjalnych uczestników i powiadomić ich o Państwa wydarzeniu. W związku z tym proponujemy Państwu aktywną mobilną reklamę. Dysponujemy 3 lawetami reklamowymi, wraz z kierowcami, które możemy umieścić również w trudniejszym rejonie terenu imprezy. Możemy zapewnić także kampanię reklamową, która pozwoli na wypromowanie Państwa wydarzenia na szerszą skalę – dzięki plakatom oraz ulotkom informacyjnym pozwoli ona dotrzeć do grupy potencjalnych uczestników. Dzięki dobrej znajomości topografii naszego terenu dotrzemy w najbardziej uczęszczane miejsca przez lokalnych mieszkańców. Dodatkowo na Państwa życzenie, oczywiście po wcześniejszym zweryfikowaniu programu, możemy zamieścić informację o imprezie na naszej stronie internetowej.